Технологии

Решено

Потрібна ваша допомога!!! Чи можна востановити всьо як було? на 1 секунду було нажато форматувати вінт 2 ТБ, потім зразу видьоргнули з шнурів..... - вопрос №1051462

файлова система помінялася з нтфс на фат 32… і всі ті файли перетворилися на неопридільоні файли неопредільоного формата. програма для востановленія непрацюєє… так як вінт заповнений — дані не стерті дані нада фотки особино можна отформатувати і всьо буде працювати… я знаю… но не факт шо можна буде востановити інформацію… Того шо файлова система помінялася…

май 8, 2014 г.

  • Всего ответов: 2

    Александр

    3-й в

    Здравствуйте.
    В таком случае вам нужно обратиться в компанию по восстановлению файлов.
    Своим форматированием вы затерли ассоциацию фалов и большую часть их повредили.
    В домашних условиях восстановить их не сможете по средством бесплатного софта.

    май 8, 2014 г.

    Julia

    2-й в Технологиях

    Попробуйте воспользоваться набором утилит R-studio, помогает во многих подобных случаях.

    май 8, 2014 г.