Юриспруденция

Решено

Может ли подросток 17,5 лет имеющий паспорт гражданина Украины выехать из Украины в Россию без сопровождения родителей? - вопрос №1092674

Может ли подросток 17,5 лет имеющий паспорт гражданина Украины выехать из Украины в Россию без сопровождения родителей?

июнь 16, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Евгений, Запорожье, Украина

    35-й в Юриспруденции

    <strong>В соответствии с правилами такое сопровождение необходимо в случае если гражданин не достиг 16-тилетнего возраста.<br /><br /> <br /> ПРАВИЛА <br />  перетинання державного кордону громадянами України <br /> <br /></strong>     2. Перетинання   громадянами   України   (далі  -  громадяни) <br />державного кордону здійснюється в пунктах пропуску через державний <br />кордон та пунктах контролю (далі - пункти пропуску),  якщо інше не <br />передбачено законом,  <strong>за одним з таких документів</strong>,  що дають право <br />на виїзд з України і в'їзд в Україну: <br /><strong>1) паспорт громадянина України для виїзду за кордон;</strong> <br />4) проїзний документ дитини; <br />3. Виїзд з України громадян,  які не досягли 16-річного віку, <br />здійснюється  за  згодою  обох  батьків  (усиновлювачів)  (далі  - <br />батьки) та в їх супроводі  або  в  супроводі  осіб,  уповноважених <br />ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку. <br />4. Виїзд з України громадян,  які не досягли 16-річного віку, <br />в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з <br />батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється: <br />1) за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків...

    июнь 17, 2014 г.