Юриспруденция

Доброго дня.06.06 в робочий час (на тракторі) зупинили ГАІ, прав на трактор - вопрос №1105163

Доброго дня.06.06 в робочий час (на тракторі) зупинили ГАІ, прав на трактор я не маю, в ніч перед цим випив 2 бокала пива, вони відчули перегар. В… трубку не дихав, відмовися їхати на мед.експертизу, по скільки був на роботі. В протоколі вказали, що з явними ознаками спяніння. Підписвся і вказав, що більше так не буду. Вони сказали-приїжай до нас поговориш з начальником, не даючи ніякої бумажки-нічого. 21.06 приходить лис з повісткою в суд за ч 1 ст 130 купап. звернутися 09.07 27.06 приходить лист зі штрафом за водіння без прав на 1020грн, у звязку з тим, що ми не оплатили 510 раніше, хоча був не повідомлений про це.

июнь 28, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Игорь Анатольевич Водолазский

    2-й в Юриспруденции

    Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить ответ на свой вопрос, задайте его на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

    июнь 29, 2014 г.