Учеба и наука

Решено

решить задачу геометрия знайдіть периметр трикутника якщо його сторони пропорційні числам 3,5,6,10. Різниця між найбільшою і найменьшою стороанми дорівнює 21см - вопрос №1196288

решить задачу геометрия знайдіть периметр трикутника якщо його сторони пропорційні числам 3,5,6,10. Різниця між найбільшою і найменьшою стороанми дорівнює 21см

сентябрь 30, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

  • Найбільший відрізок — 10 частин, найменший — 3 частини
    10-3= 7 частин = 21 см.
    Отже частина — 3 см.
    (3+5+6+10)*3=24*3=72 см.
    Відповідь — периметр 72 см. Тільки проблема в тому, що сказано «трикутник», а дано 4 числа. Щось не те в умові. Може одна з ком — не розділова, а десяткова? Уважно перевір умову. Хіід рішення буде таким же.

    Не забудь відмітити відповідь.

    сентябрь 30, 2014 г.