Юриспруденция

Решено

Церковь в жилом многоэтажном доме - вопрос №139206

здравствуйте, уважаемые эксперты! Я живу в Украине. Нет ли в нашей стране закона запрещающего уеркви находиться в жилом доме. Живу на втором этаже и прям под нашей квартирой находится церковь, в которой каждые выходные (субботу  и воскресенье) утром (часов в 9) начинаются песни и молитвы. Как это можно прекратить?

ноябрь 7, 2011 г.

  • Всего ответов: 2

    Игорь Анатольевич Водолазский

    2-й в Юриспруденции

    Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

    ноябрь 7, 2011 г.

    Руслана

    285-й в Юриспруденции

    Згідно п.2.50 Державних будівельних норм України В.2.2-15-2005.«Будинки і споруди. Житлові приміщення. Основні положення» у першому, другому і цокольному поверхах житлових будинків допускається розмі¬щувати приміщення: адміністративні, магазинів роздрібної торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, відділень зв'язку загальною площею не більше 700 м2, банків, магазинів і кіосків з продажу преси, поліклінік, жіночих консультацій, рентгено-стоматологічних кабінетів (в разі забезпечення вимог НРБУ); роздавальних пунктів молочних кухонь, юридичних консульта¬цій і нотаріальних контор, загсів, філій бібліотек, виставкових залів, контор житлово-експлуата¬ційних організацій, фізкультурно-оздоровчих занять загальною площею до 150 м2, культурно-масової роботи з населенням (для проведення лекцій, зборів, бібліотек-читалень, кімнат для індивідуальних занять, роботи гуртків, прийому громадян депутатами тощо), дитячих художніх шкіл, центрів соціального захисту населення, центрів зайнятості населення базового рівня до 50 відвідувачів і до 15 співробітників центрів, а також груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку (крім цокольного поверху).

    Поэтому Вы можете добиваться выселения церкви с жилого дома или прекращения ее деятельности и т.п. обращаясь письменно к руковолителю церкви, жалобами и заявлениями в управления архитектури и другие инстанции, а также через суд.

    ноябрь 10, 2011 г.