Психология

Добрий день в мені проблеми мені здається що я не хочу більше жити мені 17 років і мені на все наплювати в принципі я життя розумію не тупий але всеодно в мене пробле за проплемою допоможіть. - вопрос №1406767

март 12, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Митроченко Ольга

    50-й в

    Добрий день, Ігоре! За правилами сайту ми  не можемо консультувати осіб, що не досягли віку 18 років. Я Вам рекомендую звернутися до психолога, що є у вашому навчальному закладі (школі, технікумі, ВУЗі), або подзвонити до безкоштовної гарячої лінії психологічної допомоги, що є у вашому місті. Шукайте допомоги, і ви обов'язково її знайдете. Щасти Вам!

    март 13, 2015 г.