Юриспруденция

Доброго дня!!!!У мене питання по субсидіях!!!!Так як треба рахувати доходи за минулий рік,то мене ось що цікавить:у лютому місяці з державної роботи... - вопрос №1461998

я пішла у декрет.Чи потрібно враховувати ті гроші до своїх доходів які виплатила мені соціальне страхування з своєї роботи у лютому місяці??????.. Я десь прочитала що одноразову допомогу на дитину невраховувати це правда????? Дякую.

апрель 21, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Владимир Морозов

    7-й в

    Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

    апрель 21, 2015 г.