Юриспруденция

наследство - вопрос №149402

Батьки подруги Олександри загинули в автокатастрофі.Їх майно оцінили у 100 тис.гривень.Заповіту не залишилось.На їх майно претендують: син батька від першого шлюбу,їхня спільна дочка Олександра, мати померлої та брат померлого. Хто дійсно правий в цій ситкації? Хто може отримати майно і в яких розмірах? Буду вдячна за відповідь

ноябрь 23, 2011 г.

  • Всего ответов: 1

    Руслана

    285-й в Юриспруденции

    право на отримання спадщини мають спадкоємці першої черги: син батька, дочка, мати. При оформленні права на спадщину частки їхні будуть рівні.

    ноябрь 25, 2011 г.