Юриспруденция

<p>скільки можно мати землі малозабезпеченим сімям</p>... - вопрос №151772

скільки можно мати землі малозабезпеченим сімям

ноябрь 27, 2011 г.

  • Всего ответов: 1

    Руслана

    285-й в Юриспруденции

    Згідно ст.121 ЗК України громадянину України може бути надано землю в
    розмірі не більше 2 га для ведення особистого селянского господарства,
    не більше 0,25 га для будівництва в залежності від місцевості. Однак розмір чи
    наявність у власності землі впливає на виплати допомог різним категоріям
    громадян. При цьому якщо у власності чи володінні малозабезпеченої сім"ї є
    земельна ділянка площею більше як 0,60 га - то такій сім"ї може бути відмовлено
    у наданні допомоги як малозабезпеченій сім"ї, оскільки вважається, що праця на
    земельній ділянці має приносити дохід.

    ноябрь 28, 2011 г.