Учеба и наука

У прямокутнику трапеції основи дорівнюють 8 см і 5 см, а її більша бокова сторона утворює з основою кут 45. Обчисліть площу трапеції - вопрос №1657284

изображение из вопроса - У прямокутнику трапеції основи дорівнюють 8 см і 5 см, а її більша бокова сторона утворює з основою кут 45. Обчисліть площу трапеції

октябрь 9, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Виктор Щебетун

    15-й в Учебе и науке

    проводимо висоту. вона відсікає трикутник. цей трикутник рівнобедрений з бічними ребрами 8-5 =3
    отже висота = 3
    площа (8+5)*3/2=19,5

    октябрь 9, 2015 г.