Психология

Мої стосунки - вопрос №166563

Я закохалася по вуха у свого родича!!! Мої батьки дуже проти а я нічого не можу з собою зробити!!! Я не хочу його покидати ми любимо один одного!!! Моя мати мені на зло не відпускає мене з дому каже що він мені не пара обзиває його а мене геть колотить від її слів!!! Він не дуже з хорошої сім'ї і йому 18 років а мені 15 я у відчаї хочеться накласти на себе руки бо я не бачу іншого виходу мені ніхто крім нього не треба я не буду без нього жити!!! Я сподіваюся на Вашу допомогу… я хочу бути з ним і тільки з ним але не знаю що робити щоб батьки не були проти!!! Підкажіть будь-ласка на Вас остання надія...

Дополнение автора от декабрь 18, 2011 г., 19:36:44

Відповідь мені треба дуже швидко!!!

Дар'я декабрь 18, 2011 г.

  • Всего ответов: 1

  • Здравствуйте Дарья.

    Как вы думаете почему во всем мире не женяться на родственниках? Потому что очень часто рождаются дети уроды. Вы хотите родить урода или слабоумного ребенка? Вот мама и переживает за вас. Поэтому родители не хотят чтобы вы были с ним. Но быть или не быть решать вам. Хотите мучиться потом в жизни?

    декабрь 18, 2011 г.