Юриспруденция

я загубив телефон і хочу дізнатись як через інтернет я можу змінити номер телефону моєї карточкі в ощад банку - вопрос №1781520

Вопрос задан анонимно декабрь 31, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Фурманский Антон

    17-й в Юриспруденции

    Рекомендую скористатись телефонами гарячої лінії і вони допоможуть
    6. Що робити у випадку втрати платіжної картки?

    При втраті картки потрібно зателефонувати за номером: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні) або +38-044-363-01-33 та заблокувати картку. Потім необхідно звернутися до відділення АТ «Ощадбанк», в якому Ви відкривали рахунок, для отримання нової картки.

    Буду вдячний за оцінку відповіді

    январь 1, 2016 г.