Психология

сімя - вопрос №187631

роспадаеться сімя жінка пішла з дітьми з дому про примирення і якісь зміни нехоче навіть чути що робити не пью працюю

Дополнение автора от январь 23, 2012 г., 19:52:17

пышла ще перед різдвом говорить що все дістало живемо з моїми батьками одружені 9 років

за 9 років ніде не працювала так як ічого їй ннепідходило

почала останіх пів року спілкуватись з подружками з чого все і почалось

небуло у нас ні сканндалів ні рукоприкладства

просто коли був на роботі забрала дітей і пішла

внятних пояснеь на те чому недала так і тепер на всі мої потуги невідповідае

йти на хоть якісь компроміси не хоче

зациклилась тільки на розлучені і на тому що хоче свободи

???????????

я вже незнаю які приводити аргументи і що говорити

коли зустрічаемось по необхідності на котакт не йде

тільки е я так хочу і все і тільки яя яяяяяяя

Віктор январь 23, 2012 г.

  • Всего ответов: 3

    Константин

    155-й в Бизнесе

    Пане, Вікторе, дуже добре, що Ви звернулись по домопогу. Маючи шестирічного сина, я добре Вас розумію.  Звертайтесь, і ми разом спробуємо з*ясувати Ваші подальші кроки на найближчий час. Впевнений, Ви усвідомлюєте, що  втілювати плани Вам доведеться самому, тож налаштовуйтесь на плідну працю.Удачі!

    январь 23, 2012 г.
    Ответ понравился автору

    Константин

    155-й в Бизнесе

    Пане, Вікторе, дуже добре, що Ви звернулись по домопогу. Маючи шестирічного сина, я добре Вас розумію. Зазвичай, подібна ситуація має яскраве емоційне забарвлення, тож спробуйте спершу, усвідомити все, що відчуваєте по відношенню до ситуації(до себе, до дружини, до дітей та ситуації в цілому) і запишіть це на окремому аркуші паперу. Якщо з*явиться бажання продовжити роботу — звертайтесь, і ми разом спробуємо з*ясувати Ваші подальші кроки на найближчий час.

    январь 23, 2012 г.

    Константин

    155-й в Бизнесе

    дякую за детальну інформацію, пане Вікторе, пропоную обговорити ситуацію в чаті або через пошту, адже тема стосується приватного життя, і навряд ви готові ним ділитися з усіма відвідувачами сайту. адресу моєї пошти ви знайдете у моєму профілі.чекаю листа

    январь 23, 2012 г.