Медицина

Здравствуйте! Сыну 11 лет. На узи обнаружили пиелоэктазию - 12 мм. Общие анализы мочи и крови, по Нечипоренко и Зимницкому, биохимический в норме.Насколько это серьезно? Что с нами будут делать? - вопрос №1903763

апрель 2, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

  • доброго дня.я не хочу вас лякати.пієлоектазія нирки характеризується поганим відтоком сечі.При проведенні хірургічного втручання усувають міхурово — сечовідний рефлюкс та інші перешкоди. Деякі оперативні втручання проводять ендоскопічними методами, для цього використовують мініатюрні інструменти через сечовипускальний канал.

    апрель 2, 2016 г.