Дом, отдых, хобби

доброго дня.чи можу я з дитиною 9 років їхати до росії по внутрішньому паспоту та по свідоцтві.чи треба по закордонному мені і дитині?дякую. - вопрос №1972411

май 29, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

    Вадим

    25-й в Доме и отдыхе

    Доброго дня! Російські прикордонники тепер вимагають у громадян України запрошення на в'їзд, а також гарантійний лист від сторони, яка запрошує, про матеріальну підтримку того, хто в'їжджає, гарантії медобслуговування та надання житла. Простими словами вам крім закордонного паспорту необхідно ще мати:
    1) запрошення
    2) міграційна карта
    3) При собі необхідно мати суму виходячи з прожиткового мінімуму в РФ — 2240 грн. на людину на місяць, а також зворотний квиток або суму на його купівлю. Або підтвердження банку, що на вашому рахунку є достатня сума грошей.

    сентябрь 8, 2016 г.