Юриспруденция

Доброго дня. В 17 років потрібен дозвіл батьків на виїзд за кордон. Чи може писати в дозволі що я буду подорожувати одна, без супроводу? - вопрос №2076706

август 11, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

    Фурманский Антон

    17-й в Юриспруденции

    Доброго дня!
    Ні, згідно правил перетину кордону, особа, що не досягла повноліття моє прави перетина кордон лише у супроводі повнолітніх (яких зазначають у дозволі і на яких покладається повна відповідальність) та за наявності дозволу батьків, при цьому чітко зазначається період та маршрут руху. Більш детальна інформація за умови регістрації Ваших батьків у розмові зі мною (переписці) і оплати консультації.

    август 11, 2016 г.