Учеба и наука

Решено

В урні знаходиться n куль, з них m білих. Навмання беруть k куль. Потрібно скласти закон розподілу дискретної випадкової величини X - - вопрос №2147100

числа взятих білих куль. В урні знаходиться n куль, з них m білих. Навмання беруть k куль. Потрібно скласти закон розподілу дискретної випадкової величини X — числа взятих білих куль.

октябрь 2, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

    Галина Владимировна

    4-й в Учебе и науке

    Если укажите конкретные значения n, m и k, то могу пересчитать и конкретные вероятности в законе распределения

    октябрь 2, 2016 г.