Психология

як пережити? - вопрос №219530

доброго дня! порадьте, як мені пережити цей період в житті??? я була на другому місяці вагітності, як мій хлопець перестав до мене дзвонити і пропав… ми можемо зустрітися, але вн робить вигляд, що незнає мене… потім я втратила дитину, стався викидень… я незнаю, що робити… сиджу і цілими ночами плачу… навіть доходить до обмороків, а я нічого не можу зсобою зробити… допоможіть мені, будь ласка...

март 6, 2012 г.

  • Всего ответов: 2

  • Здравствуйте Лилия, я примерно понимаю Ваше состояние, хотя я и другого пола. Вы почувствували себя одной и с этого все началось. Такой «кидок» во время беременности принес бы травму каждой женщине, Вам надо стараться не закрываться в себе. Я думаю что такой бурной реации еще повлияло ваше чувство идентификации себя как отдельного человека. Вы наверно очень много мечтали да и в очень многом чувствували себя с этим человеком? Теперь Вам стоит постараться понять что Вы отдельный человек, и можете жить не зависимо от поступков со стороны других людей.

    март 6, 2012 г.

    Юлия Андреевна

    626-й в Психологии

    Доброго дня.Розумію Ваш станї, але зрозумійте, що Ви доволите себе самі.Запам«ятайте: все, що не робиться — на краще.Не хоче він з Вами спілкуватися-та Ви маєте не хотіти спілкуватися з ним, бо він злякався відповідальності.Стався викидень-значить дитинка передумала з»являтися на світ від такого батька і відчула, що Ви, можливо, не готові до її появи.Тож спробуйте переступити те, що сталося й піти далі, віруючи в те, що в скоро Вам зустрінеться той, який буде готовий прийняти на себе відповідальність за Вас і за спільну дитинку.У Вас все налагодиться

    март 6, 2012 г.