Медицина

Решено

у мого сина 8 років темпертура 37,5 вже мейже місяць. Спочатку у нас був лімфоденіт на правій руці.Після призначеного лікування він зменшився, але незник. - вопрос №2211469

температура не змінилася. Здали кров на віруси: цитомегаловіруси антитіла 0,377,toxoplasma gondii 0,198, вірус простого герпесу 1/2 типів антитіла 1,59. тепер він ще кашля і першить у горлі. призначили антибіотики сразу в таблетках, потім кололи внутрівено, і знов в таблетках.Але нічого не помага. підскажіть що робити?

ноябрь 20, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

  • засоби, від ларингіту це раз....2-підвищити імунітет.народні методи… чай з лимоном і медом.температуру не збивайте так як організм самий бориться з такою температурою

    ноябрь 28, 2016 г.