Учеба и наука

Решено

химия - вопрос №249257

Обчислiть молярну масу гiдроксиду елемента розташованого в 3 групi 3 перiоду. скласти його характеристику за мiсцем в перiодичнiй системi та будовою атома?

апрель 11, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    вадим

    5-й в

    M [Al(OH)3]=78  г/моль

      +13    1s2 2s2 2p6 3s2 3p1

      Відноситься до  р -елементів

      і у алюмінію послаблені металічні властивості. алюміній та йогоо сполуки  проявляють  амфотерні    властивості  внаслідок  того що наостаньому шарі три електрони  і висока енергія  іонізації

       2 Al +2NaOH +2H2O=  2NaAlO2 +3H2

        2AL +6HCL = 2AlCL3  + 3H2

       також  амфотерність   проявляють  і сполуки    алюмінію

      AL(OH)3 +NaOH----> Na[AL(OH)4]

     AL(OH)3 + 3HCL= ALCL3 +3H2O

    апрель 11, 2012 г.