Психология

чому щасливе кохання буває тільки в кіно? - вопрос №251026

чому щасливе кохання буває тільки в кіно?

апрель 14, 2012 г.

  • Всего ответов: 2

    Полищук Мирослав

    25-й в

    А чому Ви так вважаєте? Які в Вас підстави так генералізувати? У кіно кохання теж не завжди щасливе — а кіно лише віддзеркалює життя, і якщо у кіно буває і так, і так, то що вже казати про життя, яке набагато складніше і в якому може бути майже усе, що завгодно… Можливо, не треба поспішати з висновками й узагальненнями? Можливо, краще дати собі, життю й коханню ще й ще шанс?

    апрель 14, 2012 г.

    Пётр Ренжин

    16-й в Медицине

    Це не вірне твердження. Подивіться навколо. У порівнянні з нещасливим — щастя набагато більше. Ви прото не зустріли його. Усе попереду. Потрібно вірити.

    \если вас удовлетворил ответ эксперта и вы считаете его самым подходящим для вас — пожалуста отметте это и оцените работу этого эксперта\

    апрель 14, 2012 г.