Эзотерика

Чи будуть в мне ще діти Время когда перезвонить: Сегодня Сейчас Дата рождения: 1966-09-18 - вопрос №2559931

август 19, 2017 г.

  • Всего ответов: 2

    Вячеслав

    10-й в Эзотерике

    Онлайн

    Здравствуйте! Скорее всего нет.

    Удачи Вам!

    август 20, 2017 г.

    Лилия Laila

    46-й в Эзотерике

    Марія, це залежить від Вас. Але стан Вашого здоров'я навряд чи дозволить виносити плід і самостійно народити. Та і для дитини можуть бути негативні наслідки по здоров'ю.
    Краще з цим питанням звернутися до свого гінеколога, який обстежить Вас і запропонує вихід.
    Також можете задати своє питання на цьому сайті в розділі «Медицина»
    Бажаю щастя!

    август 21, 2017 г.