Юриспруденция

Чи можна оформити біометричний паспорт, при наявності діючого звичайного загранпаспорта, так як візу оформляти я не хочу? - вопрос №2591260

Я з України, в мене є звичайний загранпаспорт, без робочої візи, дійсний. Щоб поїхати закордон по безвізовому режиму мені потрібен біометричний паспорт.

сентябрь 19, 2017 г.

  • Всего ответов: 1

    Friedrich

    4-й в

    Здравствуйте Саша! Вы можете пойти в ближайший центр по выдаче паспортов и получить биометрический паспорт без проблем

    сентябрь 19, 2017 г.