Юриспруденция

На стадії попереднього вибору земельної ділянки під будівництво заводу синтетичних матеріалів ініціативна група громадян, стала вимагати від селищної ради їх участі в обговоренні матеріалів по - вопрос №2598420

проекту даного будівництва заводу, який є джерелом підвищеної небезпеки для довкілля та жителів селища. Голова селищної ради відхилив цю вимогу, зазначивши, що фахівці у галузі екології в селищі немає. Ініціативна група на чолі з гр. Семенюком.Я. направили скаргу прокурору району, в якій зазначили, що ще в минулому році вони дали голові селищної ради доручення організувати для активістів екологічного руху курси з екологічної освіти, клопотання про створення громадського об'єднання "Еко-колос". Однак голова ради відмовив їм у цьому. Які екологічні права громадян порушені? Як можна вирішити справу?

сентябрь 25, 2017 г.

  • Всего ответов: 1

    Колковская Лада Фаридовна

    17-й в Юриспруденции

    По русски вопрос задайте и мы обязательно вам ответим

    сентябрь 25, 2017 г.