Учеба и наука

Решено

Автомобіль, рухаючись зі сталою швидкістю 15 м/с промчав повз пост ДАІ, порушивши правила дорожнього руху. Через 4 секунди міліціонер почав переслідування правопорушника на мотоциклі, рухаючись зі - вопрос №2608275

сталим прискоренням. Проїхавши 300 м, міліціонер наздогнав порушника. Визначте, скільки часу тривало переслідування, з яким прискоренням рухався міліціонер, якою було швидкість міліціонера у той момент, коли він порівнявся з авто?

октябрь 4, 2017 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    октябрь 4, 2017 г.