Эзотерика

Коли я народжу дитину! - вопрос №2619770

октябрь 14, 2017 г.

  • Всего ответов: 2

    ✪ Лариса Владимировна ✪

    206-й в Эзотерике

    Здравствуйте! Необходимо ваше фото

    октябрь 14, 2017 г.
  • before you give birth, the child needs to conceive and to conceive a child — it at least needs to have a husband,
    if You have a husband, in order to analyze something, to pay for the consultation, provide the data and your husband and get the answer.
    перш ніж народжувати, дитину треба зачати, а зачати дитину — для цього як мінімум потрібно мати чоловіка,
    якщо Ви маєте чоловіка, то для того що б аналізувати те, оплачуєте за консультацію, надаєте свої дані і чоловіка та отримуєте відповідь

    октябрь 15, 2017 г.