Учеба и наука

Решено

Члени арифметичної прогресії(an) є цілими числами.Відомо, що а3 а6=406 і при діленні її дев'ятого члена на четвертий член у частці отримаємо 2, а в остачі 6. Знайдіть перший член і різницю прогресії. - вопрос №2630948

изображение из вопроса - Члени арифметичної прогресії(an) є цілими числами.Відомо, що а3 а6=406 і при діленні її дев'ятого члена на четвертий член у частці отримаємо 2, а в остачі 6. Знайдіть перший член і різницю прогресії.

октябрь 23, 2017 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    октябрь 23, 2017 г.