Учеба и наука

Задача - вопрос №267276

Як буде вести себе воскова фігура, якщо її занурити у а) воду?, б) олію, в) нафту? г) ртуть ?

май 7, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    1)воскова фігура буде тонути якщо помістити її в оліі і нафту так як щільність воску більше щільності оліі і нафти (щільність воску 950 кг/м3, щільність оліі 930 кг/м3, щільність нафти 730-940 кг/м3)<br /><br />2)воскова фігура буде плавати якщо помістити її в воду і ртуть так як щільність воску менше щільності води і ртуті (щільність воску 950 кг/м3, щільність води 1000 кг/м3, щільність ртуті 13500 кг/м3)

    а) плаваэ
    б) тоне
    в) тоне
    г) плаваэ

    май 7, 2012 г.