Психология

Доброго дня Вам,, Я Назар - студент, зараз 19 років, а моїй дівчині 20. В парі вже майже 1,5 року, кохаємо один одного, але є одна проблема... Я закінчюю навчяння у 23, вонаж вже буде працювати - вопрос №2737864

скоро і на той момент їй буде 24. Суть в тому що вона прямо інколи зауважує такби мовити, що поки я закінчю навчяння, це дуже довго, а середній вік хорошої вагітності (медичний факт) в районі 23 до 25. Тобто 4 роки у очікуванні чюда" ну і відповідно Заручення. Я цілком її розумію, і їй теж не легко це казати. Можливо зможу отримати поради, як бути, залюбки чекатиму…

январь 19, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Александр Волков

    30-й в Психологии

    Назар, спасибо за Ваш вопрос.
    Правильно ли я понял, что вы с девушкой уже подумываете о детях, но видите некоторые сложности в реализации ваших планов?

    май 8, 2019 г.