Эзотерика

Решено

Доброго дня! Сьгодні мені приснився сон - вопрос №2766226

Доброго дня! Сьгодні мені приснився сон що я пошию погрузла у болото, але вибравшись з нього повитиралась у травуі і опинилась чиста їхавши на причіпчику трактора, ще подумавши як я така чиста стала якщо упала в болото.

февраль 10, 2018 г.

  • Всего ответов: 2

    Регина🔮

    131-й в Эзотерике

    Хтось плітки плете про Вас, але «відмиєтесь», вийдете чистою, бо то є наклепи.

    февраль 10, 2018 г.

    Мари Арагон

    25-й в Эзотерике

    Здравствуйте!  Ваш сон означает, что избавитесь от какого-то негатива… После чего начнутся улучшения во многих жизненных аспектах… Добрых Снов!

    февраль 10, 2018 г.