Медицина

мастурбація - вопрос №28031

 Добрий день! я хлопець і мени 17років!
скажіть будь ласка чи в пливає негативно на мене мастурбація і чи це якось в подальшому відібється на моє здоровя?? Я досить таки часто мастурбірую, практично кожний день по пару раз і це вже відбувається більше чим пів року.
В останє як я мастурбірував, в мене разом з спермой виділилась кров, що це може бути??

Вопрос задан анонимно июль 2, 2010 г.

  • Всего ответов: 2

    Ткачева Ольга Владимировна

    22-й в Медицине

    Пишите по-русски, пожалуйста.

    июль 6, 2010 г.

    Репецкий Алексей

    180-й в Психологии

    Добрий день! Маструбація взагалі не впливає на стан здоров'я. Але дуже часта маструбація може призвести до виснаження організму. Виді лення крові під час сем'явиверження не повинно бути. Можливо Ви якимось чином пошкодили уретру. Вам потрібно обов' зково звернутися до уролога для консультації.

    июль 7, 2010 г.