Дом, отдых, хобби

чому не гріють батареї вода чиста два насоси поставив на останні 3 батареї і далі негріє - вопрос №2881768

май 21, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Лилия Laila

    46-й в Эзотерике

    Мабуть утворилася повiтряна пробка. Ii треба випустити за допомогою крана Маевського.
    Щоб таке не повторювалось, перед опалювальним сезоном треба спускати повiтря з батарей по схемi: спочатку вiдкривати нижнiй вентиль, потiм верхнiй, а потsм випустити повiтря за допомогою крана Маевського.

    май 24, 2018 г.