Бизнес

Працював у фермера не оформленим на протязі4 років толком зрп не отримував коли вирішив піти виріс долг в 22 тис .змусив написать розписку а тепер погрожуе прокуратурою.що мені робити? - вопрос №2986595

сентябрь 9, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил

    5-й в Технологиях

    Самому піти до прокуратури і все розповісти — це просто шантаж, щоб примусити Вас повернутися на його умовах. Зверніться з цим запитанням в розділ — юристпруденція. Ви задали питання в розділі — бізнес.

    сентябрь 10, 2018 г.