Учеба и наука

Подскажите, правильный ли текст, очень нужно, пожалуйста помогите. "Good day. I would like to thank you for everything you do for your fans. Your - вопрос №2993479

tracks are beautiful and cutting at the same time, this is exactly what people needed. I understand that such messages come every day and all this does not have enough time. I hope my text will be read. Thank you very much for continuing to create a story in music.I'm in love with your tracks."

сентябрь 16, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Светлана

    23-й в Учебе и науке

    Здравствуйте. Текс надо исправлять…

    сентябрь 19, 2018 г.