Психология

Як побороти комплекси - вопрос №306938

Доброго дня! Я дуже невпевнена в своїх силах людина, мені постійно здається, шо я гірша за людей які мене оточують. Я стараюся з цим боротися, але інколи просто впадаю в глибоку депресію, після якої почуваю себе ще гірше? Допоможіть мені будь-ласка позбутися цих комплексів! дякую!

июль 18, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Скилкова Ирина

    5-й в Психологии

    Здравствуйте, Галина!

    Чтобы освободиться от комплексов, необходимо найти причину их появления, нельзя бороться с самой собой, с собой нужно разбираться и учиться любить себя, тогда и уверенность в своих силах появится и депрессия отступит. Удачи Вам, милая. Ирина.

    июль 18, 2012 г.