Медицина

Чи можна при діагноз ИБС:стенокардия напряжения 3ф.кл.ипакоя прогресируещеє печения. Стенозхірующий атеросклероз коронарних артерій. Стентірування коронарних артерій у 2015 року стенд. Каріосклероз. - вопрос №3152885

Постоянная форма фіббриляції передсердій. Гіпертонічна боязнь 2ст. Ризк очень високий СН2Аст. Дисцикуляторна енцефалонатія 1 ст церебральний. Замінювати таблетки Ксарелто на інші

февраль 3, 2019 г.

  • Всего ответов: 1

    Ирина Вадимовна

    55-й в

    Здравствуйте, препарат ксарелто принимать обязательно чтобы не образовались тромбы. Если нужна подробная консультация пишите

    февраль 3, 2019 г.