Психология

Доброго дня,можна приймати таблеткі ескапал дівчині,яка ще не народжувала,шкода для здоров‘я яка? - вопрос №3210317

март 16, 2019 г.

  • Всего ответов: 2

    Сергей Мизов

    14-й в Психологии

    Добрий день.
    У будь-якому випадку хімія це не корисно. Все пов'язано з гармонії і збоєм гармональному фону. Більше шкоди ніж користі. Ще й фігуру зіпсуєте. Використовуйте що то природне (презервативи, спіраль). Або складіть графік коли у вас безпеки дні.
    Всього найкращого.

    март 16, 2019 г.

    Сергей Ельченко

    3-й в Психологии

    Здравствуйте!
    Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Медицина» - http://www.liveexpert.ru/topic/health

    март 16, 2019 г.