Психология

Решено

Поїхала дівчина на практику в Словакію вже в друге перший раз теж були сварки, але тепер вже перейшло всі границі, Спочатку коли ще була біля мене казала шоб я приїхав до неї через 2 тижня або - вопрос №3231704

місяць потім через 3 дні її перебування на практиці почались сварки через ревнощі ну скажімо я ревнував через ігнорування моїх смс та дзвінків потім сказала що йде до сусідки з подругою потім до колеги по роботі я ревнував і вона сказала що нам потрібно паузу на 2 місяці бо вже не може з цими сварками кожен день сварки потім сказала що потрібно розстатися бо їй вже пох і я сказав шо приїду до неї і ми поговоримо на що вона відповіла не треба і ми не розстаємось і паузи не буде, що ж робити я дуже сильно її люблю

март 30, 2019 г.

  • Всего ответов: 1

    Сергей Мизов

    15-й в Психологии

    Здравствуйте Виталий.
    Это зависит каковы ваши намерения. Если серьезные, то этот удаленный контроль и ее не остановит и вас не утешит. Если совсем не в моготу из за ревности — езжайте в Словакию и посмотрите чем она занимается. Или потерпите.

    март 30, 2019 г.