Психология

Решено

страх - вопрос №333264

Добрий день, 2 тижні назад мені стало погано на роботі визвали скору було серцебиття120 тиск 140/90, страх ніби вмру положили в лікарню, прокапали від серця.зробили аналізи вони в нормі, після лікарні боліла голова і кружився світ. звернулася до невропатолога діагнос остеохондроз шийно грудний від. хребта зараз проходжу лікування уколи, фіз процедури трохи полекшало але залишається страх виходити з дому боюсьщостане зле страх що вмру сьогодні на процедурах подумала що мені буде зле і почалась паніка в маршрутці випила корвалмент і води вийшла з маршрутки і сіла на тахсі доїхала до хати випила таб. релаксин і зараз відчуття страху і ком в горлі постійно плачу, і чекаю шо мені стане зле, і страх шо в мене невиліковна хвороба.

август 17, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Орест Шупенюк

    34-й в

      Маіє, скільки вам  років, як ви жили останні  пів року, чи маєте хронічні захворювання, який спосіб життя ви ведете, чи втрачали рідних і близбких за останній рік — питань багато — зайдіть до мене в чат — поговоримо

    август 17, 2012 г.