Юриспруденция

Чи можу я як співвласник продати будинок? І як це правильно зробити? - вопрос №3421955

сентябрь 3, 2019 г.

  • Всего ответов: 1

    Соболь Е. В.

    5-й в Юриспруденции

    Добрий день, Ірина. Для продажу будинку вам необхідно знайти клієнта на покупку будинку, скласти договір купівлі-продажу будинку, засвідчити його нотаріально, потім передати договір покупцю (після передачі грошових коштів). Потім клієнт розпоряджається своїми правами на свій розсуд. Якщо у вас виникли додаткові питання, для одержання більш докладної інформації звертайтеся в особистий чат юриста, буду рада допомогти. З повагою, Соболь Е. В.

    сентябрь 3, 2019 г.