Учеба и наука

Решено

Складіть повну електронну формулу і електронно-графічну схему двох зовнішніх енергетичних рівнів атомів хімічних елементів з порядковими номерами: - вопрос №3477285

а) 7 та 15; б) 9 та 17. Спрогнозуйте валентні можливості цих елементів.

октябрь 15, 2019 г.

  • Всего ответов: 1

    Ирина Владимировна

    10-й в

    №  9 фтор возможна лишь валентность 1, т.к. нет d-орбиталей
    №17  хлор возможны валентности 1, 3, 5, 7, т.к. есть свободные  3d-орбитали  и возможно распаривание валентных электронов

    октябрь 16, 2019 г.