Юриспруденция

Ассалому алейкум,мен МТБ ходими тарбиячи лавозимида 2019-йил 1-январдан бошлаб ишладим ва 1-июлдан декрет таътилига чикдим,Дикрет таътили тугагандан сунг кайтиб яна ишга чикиб 5 ой мобайнида ишладим.К - вопрос №3673272

Ассалому алейкум, мен МТБ ходими тарбиячи лавозимида 2019-йил 1-январдан бошлаб ишладим ва 1-июлдан декрет таътилига чикдим, Дикрет таътили тугагандан сунг кайтиб яна ишга чикиб 5 ой мобайнида ишладим.Келгуси ойдан бошлаб 2 ёш бола парвариши учун таътилга чикиб, сунгра ишимга кайтишим мумкинми?

март 13, 2020 г.

  • Всего ответов: 1

    Семен Аипкин

    26-й в

    Болангизни парваришлаш таътили тугаса, бу таътилга чиқа олмайсиз.

    март 13, 2020 г.