Юриспруденция

ГАИ - вопрос №37684

08.08.2010року водій керував автомобілем перебуваючи у стані алкогольного сп, ніння. Відповідальність за скоене адмінестративне порушення передбачена ч.1ст.130КУпАП. В судовому засідані водій вину в скояні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130КУпАП визнав повністю. Дослідівши матеріали справи, враховуючи характер вчиненого діяння та особу порушника, вважаю за неохідне накласти на водія адмінистративне стягнення у вигляді громадських робіт строком на 40 годин. Наказание, назначеное ему по постановлениюгоррайсуда 11.08.2010 в виде 40 часов общественіх работ, отбіл и снят с уч'та в исполнительной инспекции. Приш'л в гаи за правами, сказали не получиться забрать потому как есть старіе штрафі каторіе не уплоченні, пока не оплатиш права не отдадим, что делать с этими… недругами подскажите пожалуйста. За ранее блогодарен.

октябрь 6, 2010 г.

  • Всего ответов: 1

    Герцен Алексей г.Ижевск

    38-й в Юриспруденции

    к сожалению, здесь разбираются вопросы по российскому законодательству

    октябрь 6, 2010 г.