Дом, отдых, хобби

Решено

Дом, отдых, хобби Проверьте почту (tonkoshkyruk@gmail.com), чтобы активировать вопрос Дружина розлучилася, з першим чоловіком, він 4 роки не приймав участь у вихованні дитини,а з жовтня минулого - вопрос №3914568

року не плотив аліменти, а на минулому тижні заплатив, та подав заяву на якусь комісію, в місцеву раду, комісія винесла рішення про зустріч, 2 рази на неділю, але рішення даної комісії ніхто не надав, і не відправив на почту, можливим є факт обов'язковості давати дитину на зустріч???

август 15, 2020 г.

  • Всего ответов: 1

    Маргарита Рёкк

    74-й в Эзотерике

    Здравствуйте. На данный момент не обязательно. Пока Вы не ознакомились с официальным документом  о решении комиссии, то можете его (решение) не выполнять.

    август 16, 2020 г.