Учеба и наука

Добрий вечір!!! Поможіть, будь ласка, з хімією. - вопрос №396502

Добрий вечір!!! Поможіть, будь ласка, з хімією. 1.Напишіть структурні формули: а) 2- амінобутанової кислоти б)3-аміно- 3-метилбутанової кислоти в)3- аміно-2-метилпропанової кислоти г) 2-аміно-5-метилгексанової кислоти 2. Яка масова частка карбону в альфа-аміноокапроновій кислоті?

сентябрь 27, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    вадим

    5-й в

     СН3-СН2-СH(NH2)-COOH      2- амінобутанова

     Б)   СH3-C(NH2)- CH2-COOH   3-  аміно-3-метилбутанова              |

                  |

                   CH3

     в) СН3-СH(NH2)-CH(CH3)- COOH    3-аміно-2метил бутанова

      пропанова не мже бути.

    г)  СН3-СН(NH2)-CH2-CH2-CH(CH3)-COOH   2 — аміно-5- метилгексанова