Учеба и наука

Решено

1. Укажіть назву речовини, у водному розчині якої колір універсального індикаторного папірця змінився на рожевий А натрій хлорид Б натрій карбонат В ферум(ІІІ) сульфат Г цинк карбонат - вопрос №4062677

2. Позначте речовини, при взаємодії яких утворюється газоподібна речовини
А цинк гідроксид та натрій гідроксид
Б арґентум нітрат та калій хлорид
В кальцій карбонат та нітратна кислота
Г натрій хлорид та калій нітрат
3. Якою є реакція середовища водних розчинів калій хлориду, аргентум нітрату та магній хлориду? Відповідь обґрунтуйте за допомогою рівнянь реакцій гідролізу.

Вопрос задан анонимно ноябрь 16, 2020 г.

  • Всего ответов: 1

    Борис Копелиович

    15-й в Учебе и науке

    1в; 2в;
    3) KCl pH7
    KCl+H2O = KOH + HCl
    AgNO3 pH<7
    2AgNO3+H2O = Ag2O+2HNO3
    MgCl2 pH<7
    MgCl2+H2O = MgOHCl+ HCl

    ноябрь 17, 2020 г.