Психология

Доброго дня підкажіть будласка постійно високий тиск140-150-170 на 80-90-100 буває так що роздувається шия що це може бути і як це і де краще лікувати сам знаходжусь в Києві - вопрос №4198626

февраль 8, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

    Шендерова Елена Сергеевна

    5-й в Психологии

    Здравствуйте, Андрей! Психолог не врач и не может оценить адекватность Ваше состояние.
    На сайте есть раздел Медицина https://www.liveexpert.ru/topic/health

    Вы можете перенаправить свой вопрос туда, чтобы получить ответ от врача.

    февраль 8, 2021 г.