Эзотерика

Доброго дня. Мені наснилося що я у платті вечірньому гуляю по вулиці і біля чійогось дому на мене напав невеликий пес який намагався укусить але невийшло я його відштовхнула і він відійшов у дворі - вопрос №4280690

було два мущини тато і син. Син підбіг попросив пробачення відвіз у лікарню потім я сказала що просто відбулася зляком і попросила його поїхати в кафе він погодився і ми начали сміятися.

апрель 7, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

    Роман

    64-й в Эзотерике

    Здравствуйте.
    Враги за вашей спиной козни строят и колдуют

    апрель 7, 2021 г.