Эзотерика

Доброго дня. Одружена вдруге, маю сина від першого шлюбу. Ще маленький. Вагітна вже 6 ть місяців, чоловік з яким я живу, почав підіймати руку на мене та на сина, став агресивний. Люблю його, і в той - вопрос №4435665

час хочу від нього підти. Ми чекаємо дитину. Але незнаю, чи я її доношу з такими нервами. І що нас буде зним очікувати в спільному житті дальше((( вже незнаю як боротися з своїми нервами через його агресію на мене та дворічного сина( боюсь, що наше життя зним не складеться. Марія 19. Юрій 25

август 15, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

    Valentyna

    195-й в

    Біжіть від нього, а не просто йдіть. Він вас і дітей загубить.

    август 15, 2021 г.