Учеба и наука

Решено

1. Доведіть тотожність cos2a+2sin²a=1 Перетворемо ліву частину цієї тотожності до його правої частини: Використовуючи формулу конуса подвійного кута . Пропуск - пропуск - вопрос №4499084

+2sin²a=пропуск+sin²a= Варіанти відповіді: а)tg а, б)0, в)sin²a, г)tg²a,ґ)-1, д)sin a, е)1,є)cos²a, ж)cos a 2.обчисліть сos2a, якщо sin a=0,2 3.обчисліть sin2a, якщо cos a=-0,4та П/2<а<П. За формулою синусу подвійного кута sin 2a=2sin a cos a= пропуск sin a.Оскільки П/2<а<П, то sin a (варіанти відповіді <,>)0, тому sin a=√1-cos²a=пропуск(варіанти відповідей -,+)√пропуск Таким чином sin2a=пропуск √пропуск

Вопрос задан анонимно октябрь 14, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    октябрь 14, 2021 г.